Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розкрито суть інформаційних систем управління, їх класи. У вигляді схеми зображено впровадження інформаційної системи, детально розглянуто кожен із 'її елементів. Розглянуто проблеми, що можуть виникнути під час вибору та встановлення системи. Information systems and their types are studied in this paper. The structure of the establishing information system of managing the enterprise are considered.

Лозинсъка М. Ю. Впровадження новітніх інформаційних систем управління підприємством як умова досягнення конкурентної переваги / М. Ю. Лозинсъка // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 472 : Логістика. – С. 282–287. – Бібліографія: 5 назв.