2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано математичну модель електроенергетичноï системи, яка складається з двох електромеханiчних джерел енергiї. На основi цiєї моделi можна розробити цифрову модель для симуляцiйних дослiджень перехiдних i усталених процесiв такої автономної електроенергетичноï системи.
The mathematical model of stand-alone power system is presented in this paper. Analyzed system contains: two electromechanical electric power sources (based on the capacitor-excited induction generator), two diode rectifiers, the direct current intermediary circuit, three-phase transistor converter and three-phase electric load. Presented model was base to work out the computer program. The program was used to simulation steady and transient state of the stand-alone power system.

Цеслік С. Математическая модель автономной электроэнергетической системы с двумя источниками питания / С. Цеслік // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 544 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. — С. 149–154.