Особливості обчислення енергетичних параметрів промислової електромереж

Thumbnail Image

Запропоновано алгоритм обчислення енергетичних параметрів промислової електромережі, в якому компенсуються неточності, зумовлені неодночасністю виконання аналого-цифрових перетворень миттєвих значень контрольованих напруг та струмів. Проаналізовано вплив вищих гармонік на точність визначення активної потужності. Розглянуто особливості контролю енергетичних параметрів трифазної електромережі. The algorithm of calculation of power parameters of the industrial electric system is offered, in which the discrepancies caused by non-simultaneity of performance an analog-digital transformations of instant values of controllable voltage and currents are compensated. The analysis of highly harmonics influence on accuracy of definition an active capacity is executed. The features of the control of power parameters of the three-phase electric system are considered.

Паньків P. С. Особливості обчислення енергетичних параметрів промислової електромереж / Р. С. Паньків // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 437 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. 110–115. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review