Дослідження особливостей і тенденцій розвитку ринку мансардних вікон в Україні

Thumbnail Image

Досліджено тенденції розвитку ринку мансардних вікон в Україні. Проаналізовано основних виробників ринку, охарактеризовано структуру продаж відповідно до цінового сегменту. Розглянуто структуру обсягу продажів мансардних вікон загалом по Україні та по окремому регіону. Виявлено основні проблеми, які заважають розвитку відповідного ринку. Наведено основні чинники, які в майбутньому дозволять розвиватися ринку мансардних вікон. The tendency of development of the mansard windows market in Ukraine have been investigated. The basic producers of the market have been analysed, a structure of sale has been characterised in accordance with a price segment. The structure of volume of the mansard windows sale has been considered on the whole of Ukraine and on a separate region. The basic problems which keep down the proper market development have been found out. The basic factors that will allow to develop the market of mansard windows have been given.

ринок мансардних вікон, виробники ринку, mansard windows market, producers of the market

Наконечна Т. В. Дослідження особливостей і тенденцій розвитку ринку мансардних вікон в Україні / Т. Н. Наконечна // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 649 : Логістика. – С. 121–125. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review