Антимікробна активність прото- та метало- карбенових сполук ряду азолів та азинів

Thumbnail Image

Наведено дані про антимікробну активність протота металокарбенових сполук ряду азолів та азинів. На тест-культурах Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Mycobacterium luteum виявлено високу антимікробну активність адамантановмісних бістриазолієвих 1 та імідазолієвих солей 2, а також карбенових комплексів срібла 8–11. The data of antimicrobial activity for proto-and metalocarbene compounds of a series of azoles and azines are presented in this work. The high antimicrobial activity of adamantane containing bistriazolium salt 1, imidazolium salt 2 and also carbene complexes of silver 8–11 was found on the test-cultures of Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Mycobacterium luteum.

Антимікробна активність прото- та метало-карбенових сполук ряду азолів та азинів / М. І. Короткіх, О. П. Швайка, А. В. Кисельов, А. В. Кнішевицький, Н. В. Глиняна, К. О. Марічев, В. П. Новіков, В. І. Лубенець, О. П. Іськів, Н. І. Москаленко, О. П. Комаровська-Порохнявець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 622 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 3-6. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review