Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано процес формування партійних списків до парламенту та органів місцевого самоврядування тих політичних сил, що в результаті виборів 26 березня 2006 року потрапили до парламенту; сам партійний список визначено як складову внутрішньопартійної комунікації. In this article the process of forming of parties lists to parliament and organs of local self-government of those political forces, that as a result of elections on March, 26, 2006 got in parliament is analysed; party list certainly is identified as a constituent of inner-party communication.

Шиманова О. Виборчі списки як індикатор внутрішньопартійної комунікації (на прикладі виборчої кампанії 2006 року) / О. Шиманова // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2009. – Випуск 21. – С. 180–184. – Бібліографія: 8 назв.