Інформаційні системи в управлінні логістикою

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Здійснені дослідження систем ERP, SCM та WMS, окреслені сфери логістичної діяльності, придатні для впровадження таких інформаційних систем. Обґрунтовані ключові проблеми та умови їх впровадження на конкретному об’єкті.
In clause the researches of systems ERP, SCM that WMS are carried out, the spheres of logistical activity, suitable for introduction of such information systems are determined. The key problems and conditions of their introduction on concrete object are proved.

Василевський М. Інформаційні системи в управлінні логістикою / М. Василевський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 496–500. — (Формування та оптимізація логістичних систем).