Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано у вигляді інтегрального представлення новий розв’язок експериментально-розрахункового методу, який дає змогу враховувати особливості формування поля напружень при різних способах зварювання. Запропоновано новий підхід до відшуковування невідомих параметрів поля пластичних деформацій. The new way of the decision of a task of an experimental - settlement method is offered as integrated representation which enables to take into account features of formation of a field of voltage at different ways of welding and preparation of pipes. The new approach to restoration to unknown parameters of a field of plastic deformations is offered.

Палаш В. М. Експериментально-розрахунковий метод визначення напруженого стану зварних стиків магістральних трубопроводів / В. М. Палаш, А. Р. Дзюбик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 434 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 101–105. – Бібліографія: 4 назви.