Сорбційно-здатні полімерні суспензії на основі кополімерів полівінілпіролідону

Thumbnail Image

Досліджено вплив кількості полівінілпіролідону на гранулометричний склад полімерних частинок, одержаних суспензійною (ко)полімеризацією композицій на основі 2-гідроксіетилметакрилату. Досліджено сорбційно-десорбційні властивості синтезованих кополімерів щодо модельної речовини метиленового синього. Прослідковано вплив рН середовища та температури на процес сорбції-десорбції. The influence of polyvinylpirrolidone amount on polymer particles grain-size composition obtaining by the suspension (co)polymerization of 2-hydroxyethylmethacrylate compositions are investigated. The sorption-desorption properties of granular polymers in accordance with the model compound that is methylen blue are studied. The influence of pH environment and temperature on process of sorption-desorption are determined.

Семенюк Н. Б. Сорбційно-здатні полімерні суспензії на основі кополімерів полівінілпіролідону / Н. Б. Семенюк, Г. Д. Лукань, Н. В. Чопик, В. Й. Скорохода // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 553 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 278–281. – Бібліографія: 7 назви.

Endorsement

Review