Бібліотечний та книжковий ринок Чехії

Національний університет "Львівська політехніка"

У статті розглянуто особливості формування бібліотечної системи Чехії, здійснено аналіз розвитку читачезнавства та книговидання. Features of the formation of Czech Republic library system are described. Development of reading science and publishing is analysed.

бібліотеки, бібліотечна система, видавництва, книговидання, книгопоширення, libraries, library system, publishing companies, publishing, book distribution

Кіндлерова Р. Бібліотечний та книжковий ринок Чехії / Р. Кіндлерова // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали п’ятої міжнародної науково-практичної конференції, 11–12 вересня 2013 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. - С. 134-139.