Спосіб векторного керування напругою живлення фазного ротора асинхронної машини

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано спосіб векторного керування асинхронною машиною, при якому керування здійснюється напругою живлення фазного ротора, що формується вентильним перетворювачем. Наведено результати математичного моделювання процесів у системі, де реалізовано такий спосіб керування. The manner of vector control of induction machine, when the phase rotor voltage is controlled, is proposed. The research rezults the processes in the system with proposed control principle are presented.

Плахтина О. Г. Спосіб векторного керування напругою живлення фазного ротора асинхронної машини / О. Г. Плахтина, A. C. Куцик, В. Д. Йовбак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 479 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 154–161. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review