Подано інформацію про стажування групи викладачів Інституту геодезії в Королівському технологічному інституті в м. Стокгольм (Швеція). Приведена информация о стажировке преподавателей Института геодезии в Королевском техологическом университете Стокгольма. In article is given an information about training of Institute of geodesy teachers in Royal Institute of Technology in Stocholm (Sweaden).

міжнародна співпраця, навчання, геодезичне обладнання

Заяць О. Стажування викладачів Інституту геодезії у Королівському технологічному університеті Стокгольма / О. Заяць, Ю. Голубінка, В. Тарнавський, Р. Яхторович // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – Випуск 2 (22). – С. 73-76. - Бібліографія: 6 назв.Заяць О. Стажування викладачів Інституту геодезії у Королівському технологічному університеті Стокгольма / О. Заяць, Ю. Голубінка, В. Тарнавський, Р. Яхторович // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – Випуск 2 (22). – С. 73-76. - Бібліографія: 6 назв.