Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано економічний потенціал логістичних систем при здійсненні реінжинірингу галузі водного господарства. Визначені основні форми взаємодії водогосподарських об’єктів, сформована структура управління галуззю та схеми грошових потоків при застосуванні логістичного підходу в управлінні меліоративними об’єктами. The article analyzes the economic potential of logistical systems for reengineering the water management. Basic forms of water management objects interaction defended, structures of branch management and diagrams of money flows (streams) with logistical approach in management of reclamation objects formed.

Кожушко Л. Ф. Формування логістичних систем - необхідна складова реінжинірингу водогогосподарської галузі / Л. Ф. Кожушко, В. П. Окорський, Р. М. Костюкевич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 416 : Логістика. – С. 275–279. – Бібліографія: 3 назви.