Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Експериментально досліджено міграцію мінеральних речовин у ґрунтовому середовищі. Проведено узагальнення отриманих результатів дослідження. Migration of mineral compounds in the soil environment is experimentally investigated. Generalization of the got results of research work is carried out.

досліджено міграцію, узагальнення, мigration, got results

Гумницький Я. М. Дослідження міграції мінеральних речовин у ґрунтовому середовищі за постійної концентрації / Я. М. Гумницький, В. В. Сабадаш, Л. О. Венгер // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 192-194. – Бібліографія: 6 назв.