Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Вивчено вплив газового середовища та твердих додатків на окиснення сполук сірки під час термооброблення керамічних виробів із відходів збагачення вугілля. Learned influence of gaseous environment and hard additions on oxidation of sulphur compounds attached to heat treatment of ceramic wares from coal enriching departures.

Микула О. Я. Вплив газового середовища на сіркоперетворення при випалі відходів вуглезбагачення із твердими додатками / О. Я. Микула, А. І. Верхомій // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 25–28. – Бібліографія: 5 назв.