Антонімічні відношення в українській видавничій термінології

Thumbnail Image

2006-01-31

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У статті описано особливості антонімічних відношень в українській видавничій термінології. Антонімія в термінології видавничої справи сприяє її системності й чіткому уявленню про зв’язки між протилежними поняттями. Особливістю антонімічних відношень в українській видавничій термінології є наявність антонімів з більш ніж одним проміжним поняттям.
The article contains description of peculiarities of antonymie relationships in Ukrainien publishing terminology. Antonyms in Ukrainien publishing terminology contribute to systemic terminology and clear idea of relations between opposite notions. The peculiarity of antonymie relationships in this terminology is antonyms with more than one intérim notion.

Процик М. Антонімічні відношення в українській видавничій термінології / Марія Процик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2006. — № 559 : Проблеми української термінології. — С. 293–295.

Endorsement

Review