Національна безпека України в епоху глобалізації

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Розглядається сучасний проект Стратегії національної безпеки України “Україна в світі, що змінюється”, розроблений Національним інститутом стратегічних досліджень. Визначаються слабкі місця і невизначеності цієї стратегії. Проаналізовано реальний стан та перспективи впровадження цього проекту. In the article the modern is examined project of Strategy of national safety of Ukraine “Ukraine in the world that changes” worked out by the National institute of strategic. The weak locations and vaguenesses of this strategy are determined. An author analyses the real state and prospects of introduction of this project.

національна безпека, Стратегія національної безпеки, національний інтерес, глобалізація, національна держава, national safety, Strategy of National safety, national interest, globalization national state

Пасічний Р. Національна безпека України в епоху глобалізації / Роман Пасічний // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – Випуск 24. – С. 108–112. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review