Розрахунок параметричної чутливості електромаґнетних кіл неявними методами

2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано методику аналізу параметричної чупишвості електромаґ- нетних кіл з використанням неявних методів числового інтегрування. Аналіз параметричної чутливості зводиться до обчислення часткової похідної вектора змінних стану за вектором параметрів кола. Чутливість вектора змінних стану кола до зміни параметрів визначається в усталеному режимі, тому тут побічно вирішується ще й завдання прискореного пошуку усталених режимів.
The method of analysis of the parametric sensitivity by using explicit integration methods is developed. The proposed method comes to the calculation of the vector of circuit parameters partial derivative of the state variables vector; The parameter variation sensitivity of the state variables vector is calculated in steady-state therefore the problem of steady-states quick search is also solved.

Самотий В. Розрахунок параметричної чутливості електромаґнетних кіл неявними методами / В. Самотий, А. Павельчак, В. Мінкіна // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2001. — № 433 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 102–107.