Оцінка стійкості будівельних конструкцій

Thumbnail Image

Описано методику оцінки придатності існуючих споруд з використанням засобів теорії нечітких множин. Методику можна застосовувати як в зонах сейсмічної активності, такі в звичайних умовах як інструмент під час розроблення методів інженерно-сейсмічних досліджень. In the article the method of estimation of fitness of existent building with the use of facilities of the fuzzy set theory is described. A method can be applied as in the areas of seismic activity, so in ordinary terms, and can become an instrument at development of methods of engineering-seismic researches.

Ковальчук А. Оцінка стійкості будівельних конструкцій / А. Ковальчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 565 : Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – C. 125–131. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review