Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто проблеми інформаційної логістики, яка передбачає можливість вдосконалення управління процесами виробництва товарів чи послуг в основному на базі нових інформаційних технологій. The article is devoted to problems of information logistics, which provided a possibility of improvement of management of processes of production of the goods or services in main on basis of new information technologies.

Новаківський І. І. Застосування інформаційної логістики для формування інформаційної системи менеджменту / І. І. Новаківський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 416 : Логістика. – С. 309–314.