Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблені технологічні схеми промислового очищення стічних вод від суміші органічних розчинників з використанням природних сорбентів та високоякісного розділення у разі застосування рідинної хроматографії. It is developed technological charts of the industrial cleaning of flow waters from the mixture of organic solvents with the use of natural sorbents and high-quality division at application of liquid chromatography.

стічні води, органічні суміші

Петрушка І. М. Безвідходні технології промислового очищення стічних вод від багатокомпонентних органічних сумішей / І. М. Петрушка, О. В. Стокалюк, О. Г. Чайка // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 590 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 256-260. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review