Маркетинг і логістика в інноваційному розвитку підприємства

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто питання інноваційного розвитку промислових підприємств на засадах маркетингу і логістики. Досліджено напрямки удосконалення маркетингового і логістичного забезпечення процесів створення, адаптації та дистрибуції інновації. The article deals with the research of innovation and logistics processes and their influence on the new product’s success on the market. An organizationally economic mechanism of the improvement of marketing and logistic maintenance of the creation, development and distribution of innovation is suggested.

Чухрай Н. І. Маркетинг і логістика в інноваційному розвитку підприємства / Н. І. Чухрай // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 469 : Логістика. – С. 525–534. – Бібліографія: 8 назв.