Логічний взаємозв’язок попиту і корисності товару як чинників ціноутворення

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто розроблену авторами систему логічного взаємозв'язку чинників ціноутворення і запропоновано методику “парного” аналізу. “Парний” розгляд цінових чинників дозволяє визначити взаємозалежність змінних і можливість оперативного управління ними з метою підвищення точності вибору тактики рішень і встановлення цін на товар. In the article worked out system of logical connection of factors of costs formation is introduced and methodic of twin analysis is offered. The twin examination of factors of costs lets to define connection of variable and possibility of operative management of them, with the aim of choice of decision tactics and arrangement of price for good.

Харченко І. В. Логічний взаємозв’язок попиту і корисності товару як чинників ціноутворення / І. В. Харченко, А. Н. Ягоферов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 416 : Логістика. – С. 357–361. – Бібліографія: 2 назви.