Ферментативний гідроліз компонентів зернової сировини у виробництві етанолу

Національний університет "Львівська політехніка"

Досліджено дію концентрованих ферментних препаратів на гідроліз компонентів пшениці, жита, кукурудзи та спельти. Доведено, що використання ферментних композицій на основі α-амілаз, глюкоамілаз, целюлаз та протеаз збільшує ступінь використання крохмалю, некрохмальних полісахаридів, білків та підвищує вихід етанолу.

Ферментативний гідроліз компонентів зернової сировини у виробництві етанолу/ Любов Паляниця, Наталія Березовська, Руслана Косів, Наталія Паньків// Актуальні проблеми хімії та технології органічних речовин (APCTOS) : матеріали міжнародної наукової конференції, присвяченої 100-річчю від дня народження професора Дмитра Толопка, 6–8 листопада 2012 року, Україна, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – C. 45.