Антимікробна активність нітрогеновмісних похідних 9,10-антрахінону

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У роботі ми мали на меті дослідити антимікробну активність нітрогеновмісних похідних 9,10-антрахінону, комбінуючи різноманітні біогенні аміни та способи їх введення до молекули. Опираючись на описані реакції нуклеофільного заміщення в ряду 9,10-антрахінону та доступні вихідні речовини, ми прагнули різноманітні сполуки, які б мали різноманітну біологічну активність.

антимікробна активність, описані реакції, вихідні речовини, різноманітні сполуки, біологічна активність

Антимікробна активність нітрогеновмісних похідних 9,10-антрахінону / Т. М. Тарас, Є. Р. Лучкевич, М. З. Федорів, О. З. Комаровська-Порохнявець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 123-125. – Бібліографія: 3 назви.