Акціонування в системі корпоративного управління

Розглядається роль акціонування у системі корпоративного управління. Описується економічний зміст корпоративного управління та акціонування, обґрунтовуються переваги залучення капіталу шляхом реалізації механізму акціонування, наводяться переваги акціонерів при їх участі у діяльності акціонерного товариства. Аналізується діяльність корпорацій щодо залучення акціонерного капіталу на грошовому ринку та описується механізм реалізації фінансових інструментів, які використовуються для залучення фінансових ресурсів акціонерів, а також цілі, які ставить акціонерне товариство при акціонуванні. The role of issue activity in a system of corporate management is considered. The economic contents of corporate management and process of issue activity is described, the advantages of engaging of the capital are justified by realization of the mechanism of issue activity, the advantages of the shareholders for want of their sharing in activity of joint-stock company are resulted. The activity of open joint-stock companies on engaging the share capital in the money market is analyzed and the mechanism of realization of financial tools is described which are used for engaging financial resources of the shareholders and also purpose, which pursue joint-stock companies during realization of process of issue activity.

Кузьмін О. Є. Акціонування в системі корпоративного управління / О. Є. Кузьмін, П. Г. Ільчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 446 : Логістика. – С. 207–213. – Бібліографія: 3 назви.