Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Подано математичну модель розподілу концентрації забруднень в атмосфері, що викидаються з точкового джерела, а також залежність концентрації забруднень в атмосфері від різних факторів. The mathematical model of distribution of concentration of pollution in the atmosphere which are thrown out from a dot source and dependence of concentration of pollution in the atmosphere from various factors are resulted.

Друзюк В. М. Результати імітаційних досліджень розпорошення забруднень залежно від властивостей джерела та кліматичних характеристик в регіоні навколо точкового джерела / В. М. Друзюк, Т. Ю. Ярмощук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2005. – № 536 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 147-152. – Бібліографія: 11 назв.