Синтез функціональних кополімерів для мікрокапмулювання рідин і твердих речовин

Радикальною кополімеризацією у розчині синтезовано ряди реакційноздатних функціональних пероксидовмісних кополімерів, які можуть бути використані для формування капсулюючих полімерних шарів на частинках рідин і твердих речовин. Вивчено залежність колоїдно-хімічних властивостей одержаних кополімерів від умов синтезу. Підтверджена можливість регулювати властивості одержаних кополімерів, змінюючи природу та співвідношення компонентів реакційної системи. Reactive functional peroxide-containing copolymers for the formation of incapsulating polymer shells onto the liquid and solid particles have been synthesized via the radical copolymerization in solution. The dependence of colloidal-chemical properties of obtained copolymers on the synthesis conditions has been studied. The possibility of the properties control of obtained copolymers due to the change of the nature and ratio of reaction system components has been proved.

Синтез функціональних кополімерів для мікрокапмулювання рідин і твердих речовин / О. М. Шевчук, Н. М. Букартик, Р. О. Монцібович. С. Є. Троценко, М. Р. Чобіт, В. С. Токарєв // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 622 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 141-146. – Бібліографія: 12 назв.