Вплив інвестиційних ризиків на економіку країни

Розглянуто питання впливу інвестиційних ризиків на реалізацію інвестиційних проектів, проаналізовано різні підходи до трактування категорії «інвестиційний ризик» та проведено уточнення сутності цього поняття, доведено, що ефективність управління ризиком здебільшого залежить від правильного визначення можливих видів ризику, систематизовано основні класифікаційні ознаки і види інвестиційного ризику та запропоновано їх класифікацію. The article considers questions influence of investment risk on realization the investment project, analyze different approaches for conception “investment risk” and carry out make precise that notion, evidence, that efficacy management risk in many cases depend of correctly definition perhaps variety of risk, systematization basis classification aspects and variety of investment risk, propose theirs classification, which allow precise determine place every risk in theirs common system.

Вербицька Г. Л. Вплив інвестиційних ризиків на економіку країни / Г. Л. Вербицька // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 594 : Логістика. – С. 8–14. – Бібліографія: 9 назв.