Алгоритм управління ризиком використання поліграфічних документів

Для дослідження надійності графічних засобів захисту введено нові параметри захисту, такі як: міра роздільності двох суміжних ліній узору, міра насиченості фрагмента графічного образу, варіація роздільності вздовж суміжних ліній, локальна густина графічного засобу захисту. З використанням результатів теоретичних досліджень розроблено математичний апарат розрахунку ризику застосування графічно захищених документів. Для забезпечення оптимальної стійкості розроблено алгоритм управління величиною надійності графічних засобів захисту і функціональну блок-схему управління ризиком використання захищених документів. У роботі досліджено вплив параметрів графічних засобів захисту поліграфічних документів на міру їх стійкості. For research of reliability of graphic facilities of defence, new parameters of defence are entered, such as: measure of divisible of two contiguous lines of pattern, measure of saturation of fragment of graphic appearance, variation of divisible along contiguous lines, local density of graphic mean of defence. With the use of results of theoretical researches the mathematical vehicle of calculation of risk of application of the graphically protected documents is developed. For providing of optimum firmness the algorithm of management by the size of reliability of graphic facilities of defence is developed and functional block- scheme of management by the risk of the use of the protected documents. In this work influence of parameters of graphic facilities of defence of polygraphs documents is explored on the measure of their firmness.

Медиковський М. Алгоритм управління ризиком використання поліграфічних документів / М. Медиковський, В. Пашкевич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 565 : Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – C. 254–263. – Бібліографія: 6 назв.