Можливі шляхи утилізації цинковмісних шламів виробництв віскозних волокон

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Показано, що захист довкілля від найбільш шкідливих викидів підприємств віскозних волокон - сірководню та іонів цинку, доцільно здійснювати їх взаємним знешкодженням. Внаслідок цього процесу утворюється відпрацьований цинковмісний відхід. Зважаючи на перспективність даного методу, запропоновано можливі шляхи утилізації цінних компонентів із цинковмісного шламу. Shown, that environmental protection from most harmful wastes of chemical fibres -sulphur hydrate and zinc ions, expediently to realize by dint of their mutual disactiualich. As a result of this process zinc-containing waste has been obtained. On base of seen out researches are projected basic utilization directions of valuable components from zinc-containing slurry.

Мартинець О. В. Можливі шляхи утилізації цинковмісних шламів виробництв віскозних волокон / О. В. Мартинець // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 426 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 189–191. – Бібліографія: 4 назви.