Реструктуризация и приватизация в электроэнергетике Азербайджанской Республики

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуті проблеми реструктуризації і приватизації в електроенергетиці Азербайджанської республіки. Запропоновано заходи щодо вдосконалення управ¬ління електроенергетикою та формування конкурентного ринку електроенергії. The problems of restructuring and privatization of electricity power industry of Azerbaijan Republic of analyzed. The actions for the improvement of electricity power management and formation of the competitive electricity power market are suggested.

Юсифов Н. А. Реструктуризация и приватизация в электроэнергетике Азербайджанской Республики / Н. А. Юсифов, Г. Б. Гасанов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 472 : Логістика. – С. 538–544. – Бібліографія: 7 назв.