Водорозчинні препарати сангвінарину на основі поверхнево-активних полімерів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Створено водорозчинну форму природного алкалоїду сангвінарину за допомогою солюбілізації у водних розчинах нових гребенеподібних фторвмісних функціонально активних міцелоутворюючих олігомерів і збереженo антимікробні і протипухлинні властивості сангвінарину у водорозчинному стані. Розроблено новий метод солюбілізації. Obtained and studied water-soluble form of the natural alkaloid sanhvinaryn by solubilisation in water solution new comblike fluor-containing function active ligomers and conservations antymicrobous and antycancerous characteristic sanhvinaryn in water-soluble figure. The new method solubilisation is designed.

природний алкалоїд сангвінарину, солюбілізація, антимікробні властивості

Водорозчинні препарати сангвінарину на основі поверхнево-активних полімерів / М. І. Турок, Р. О. Петріна, К. А. Раєвська, Н. А. Монька // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 590 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 159-163. – Бібліографія: 4 назви.