Естерифікація адипінової кислоти спиртами С12–С14

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджені закономірності естерифікації адипінової кислоти фракцією спиртів С12- С14, встановлені оптимальні умови процесу, за яких досягається вихід суміші діалкіладипінатів 92,2%. The rules of the esterification of adipic acid with alcohol C12-C14 fraction have been investigated, optimal conditions of carrying out this process have been determined, thus providing the yield of dialkyladipates 92,2%.

закономірності естерифікації, суміш діалкіладипінатів, rules of the esterification, been determined

Солод М. І. Естерифікація адипінової кислоти спиртами С12–С14 / М. І. Солод, С. Р. Мельник // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 149-151. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review