Наведено результати досліджень оцінки точності визначення площ земельних ділянок залежно від кількості контурних точок та їх розташування. Приведены результаты исследований оценки точности определения площади земельных участков в зависимости от количества контурных точек и их расположения. The results of research in valuing an exact of, which depends on a quantity of outline points and their arrangements, are represented.

Дутчин М. Дослідження точності визначення площ земельних ділянок з врахуванням кількості контурних точок та їх розташування / М. Дутчин, І. Біда, Г. Мельниченко // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – Випуск 1 (17). – С. 301–308.