Optical waveguide temperature sensor with liquid crystal

Thumbnail Image

Наведено результати розроблення та дослідження сенсора температури на основі пластикового оптоволокна та нематичного рідкого кристала. Сенсор характеризується простою конструкцією і легкою адаптацією до різних умов. Використання термо-оптичних ефектів в сенсорах є дуже зручним під час роботи з агресивними середовищами. The construction and obtained results of temperature sensor operation based on plastic optical waveguide and nematic liquid crystal have been presented. Such sensor is characterized by simple construction and easy sensory adaptation. Using thermal-optical effects in sensor part is very useful for application in disturbed environments, etc.

Hotra Z. Optical waveguide temperature sensor with liquid crystal / Z. Hotra, M. Skoczylas // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 569 : Елементи теорії та прилади твердотілої електроніки. – С. 26–29. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review