Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Пояснено можливість збудження асинхронної машини потужністю ковзання. Створено об’єктно-орієнтовану математичну модель електроприводу. Наведено і проаналізовано результати математичного моделювання. The possibility of slip energy excitation of induction machine is shown. The object oriented mathematic model of the drive is created. Results of mathematic modeling are shown and analyzed.

асинхронна машина, математичне моделювання

Кузнєцов О. О. Математична модель асинхронного електроприводу зі збудженням потужністю ковзання / О. О. Кузнєцов // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 654 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 109-113. – Бібліографія: 4 назви.