Thumbnail Image

Експериментально досліджено вплив домішок легкорозчинної кристалічної речовини у плівці на процес вивільнення компонента з капсульованих мінеральних добрив. Визначено коефіцієнти дифузії через плівку з різним вмістом домішок легкорозчинної кристалічної речовини. Experimental research of the influence of included well soluble crystalline material in polymeric shell on the process of extraction of the component from capsulated mineral fertilizer were carried out. Were calculated coefficients of diffusion through the polymeric shell with different maintenance of the included well soluble crystalline material.

Гумницький Я. М. Регулювання швидкості вивільнення компонентів з капсульованих мінеральних добрив / Я. М. Гумницький, О. В. Люта, В. В. Сабадаш // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 553 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 187–190. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review