Обгрунтування оптимальної структури цифрових ПІ-, ПД - та ПІД - алгоритмів

2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

За допомогою математичних методів, а також відповідних розрахунків обгрунтовується структура цифрових Пі-, ПД - та ПІД - алгоритмів, оптимальних з огляду на близькість їх КЧХ до КЧХ неперервних прототипів, що дає змогу суттєво спростити проблеми параметричного синтезу цифрових АСР і алгоритмічного забезпечення програмованих мікропроцесорних контролерів.
Digital PI-, PD- and PID-algorithms which are optimal due to similarity of their integral frequency characteristics to these of continuous prototypes are investigated. The structure of the above is justified by applying mathematical notation and corresponding calculations. This allows for substantial simplification for the parametrical synthesis problem of digital ACS and algorithmic provision problem for PLCs.

Ковела І. Обгрунтування оптимальної структури цифрових ПІ-, ПД - та ПІД - алгоритмів / І. Ковела // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2001. — № 433 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 11–22.