2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто методику багатоканальної обробки хвильових полів у реальному масштабі часу для виділення інформативних параметрів сигналу із шумів та їхньої оцінки для визначення координат джерела сигналу. Запропоновано алгоритм локалізації об’єкта, що випромінює шуми, в досліджуваному об’ємі.
The technique of multichannel wave field processing in real-time mode for signal informative parameters extraction from the noise and their evaluation in order to determine the coordinates of signal source is examined. The algorithm for localization of noise emitting source in the analyzed space is given.

Спіченков С. Ю. Методика обробки хвильових полів у реальному масштабі часу та алгоритм її реалізації / С. Ю. Спіченков // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 546 : Комп’ютерні системи та мережі. — С. 139–146.