Мотиваційні поля в термінології нафтогазової промисловості

2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

У статті проаналізовано лексико-тематичні групи термінів, розглянуто поняття “мотиваційне поле”, “лексема-мотиватор”, “мотиваційні відношення” на матеріалі української термінології нафтогазової промисловості.
In the article the following aspects were described and analised: the lexicalthematic groups of terms, the terms definition “motivated field”, “lexeme-motivator”, “motivated relations” on the material of Ukrainian terminology of oil and gas industry.

Дорошенко С. Мотиваційні поля в термінології нафтогазової промисловості / Світлана Дорошенко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 453 : Проблеми української термінології. — С. 530–533. — (Дискусійні матеріяли).

Endorsement

Review