Економічна сутність виробничих запасів та їх нормативно-правове регулювання

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено основні теоретичні аспекти економічної сутності виробничих запасів з точки зору різних дослідників. Проаналізовано вітчизняний та міжнародний стандарти обліку запасів та надані рекомендації щодо доцільності застосування раціональних методів оцінки собівартості продукції у кондитерський промисловості. Запропоновано власний підхід до удосконалення нормативної бази щодо питань економічної сутності матеріальних цінностей шляхом затверджених Методичних рекомендацій з бухгалтерсь¬кого обліку запасів. The article reveals the basic theoretical aspects of economic essence of productions supplies on the points of view different researchers’. The work contains an analyzing of domestic and international stock-taking standards and recommendations are given to expedience of application of rational methods of estimation of unit cost in a confectionary industry. The author proposes an own approach for improvement of normative base to the questions of economic essence of financial values by the ratified Methodical recommendations of stock pile accounting.

Романьок С. В. Економічна сутність виробничих запасів та їх нормативно-правове регулювання / С. В. Романьок // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 580 : Логістика. – С. 120–125. – Бібліографія: 16 назв.