Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Синтезовано параметри двократно-інтегруючої СПР в електроприводі ТП-Д, при яких забезпечується аперіодичний перехідний процес швидкості заданої швидкодії, а також відсутність статичної похибки швидкості при дії моменту статичного навантаження.

Марущак Я. Ю. Синтез двократно-інтегруючих систем підпорядкованого регулювання швидкості в електроприводі ТП-Д методом узагальненого характеристичного полінома / Я. Ю. Марущак, А. П. Кушнір // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 400 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 100–105. – Бібліографія: 4 назви.