Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено вплив додаткового контуру стабілізації на ефективність роботи статичного тиристорного компенсатора. Influence of additional contour of stabilization is explored on efficiency of work of the static compensating.

Дослідження впливу додаткового контуру стабілізації за постійною складовою на динамічні показники статичного тиристорного компенсатора / В. Г. Гапанович, О. І. Маврін, В. П. Олійник, О. М. Равлик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 563 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 22–26. – Бібліографія: 3 назви.