Видавництво Львівської політехніки

Досліджено як змінюється вихід продукту під час гетерогеннокаталітичної коолігомеризації фракції С9 залежно від умов проведення процесу: кількості каталізатора (активованої бентонітової глини), тривалості коолігомеризації, температури процесу. Проаналізовано отримані залежності, розглянуто можливі причини отриманих закономірностей. Визначено оптимальні умови процесу із врахуванням технологічних аспектів їх промислової реалізації. It was investigated how product yield varies depending on C9 fraction heterogeneous catalytic cooligomerization conditions: catalyst (activated bentonite clay) amount, cooligomerization duration, process temperature. Obtained dependences were analyzed and possible reasons for obtained regularities were considered. Optimal process conditions were defined subject to technological aspects of industrial implementation thereof.

гетерогеннокаталітична коолігомеризація фракції С9, каталізатор, коолігомеризація, піроліз, geterogennokatalitichna of kooligomerizaciya faction of S9, catalyst, pyrolysis, kooligomerizaciya

Дослідження закономірностей гетерогеннокаталітичної коолігомеризації фракції С9 під час використання активованої бентонітової глини як каталізатор / Т. О. Ворончак, З. Г. Піх, І. Є. Никулишин, Г. М. Рипка // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2011. – № 700 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 198-201. – Бібліографія: 3 назви.