Синтез триазенів на основі похідних 9,10-антрахінону

Thumbnail Image

Синтезовано триазени із ароматичними і аліфатичними амінами на основі похідних 9,10-антрахінону. Розроблено методику синтезу діазоаміносполук. Структуру підтверджено даними ЯМР Н-спектроскопії. It is synthesized triazeni with aromatic and aliphatic amines on the basis of derivatives of 9,10-antraqinons. The developed method of synthesis of diazoaminocompaunds. A structure is confirmed information of PMR-spectroscopy.

Синтез триазенів на основі похідних 9,10-антрахінону / Т. М. Тарас, Є. Р. Лучкевич, О. П. Сабадах, Л. Д. Болібрух, І. І. Губицька // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 677 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 144–146. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review