Thumbnail Image

Розглядаються складові елементи витрат на формування і використання інтегрованих систем управління економічним розвитком машинобудівних підприємств, які створюються на засадах упровадження високоавтоматизованих інформаційних систем управління. За результатами виконаних досліджень запропоновано класифікацію цих витрат й уточнено технологію їх моніторингу для вироблення раціональних рішень щодо оптимізування їхнього обсягу. In the article the component elements of charges are examined on forming and use of computer-integrated control the system by economic development of machine-building enterprises which are created on principles of introduction of the high-automated management informations. As a result of the conducted researches classification of these charges is offered and technology of their analysis is specified for making of rational decisions in relation to optimization of their volume.

Георгіаді Н. Г. Витрати на формування і використання інтегрованої системи управління економічним розвитком машинобудівного підприємства / Н. Г. Георгіаді, С. В. Князь // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 633 : Логістика. – С. 116–124. – Бібліографія: 13 назв.

Endorsement

Review