Можливості віртуального навчального середовища та навчальні стилі студентів

Видавництво Львівської політехніки

Наведено особливості дистанційного навчання та можливості cупроводу навчального процесу у віртуальному середовищі на основі платформи Moodle, характеристики навчальних стилів студентів у контексті теорії Д. Колба (D. Kolb). Проаналізовано навчальні стилі та переважні етапи навчального циклу у студентів, що здобувають вищу технічну освіту: від навчальних переваг студента до методики успішної навчальної взаємодії в системі “студент–навчальне середовище–викладач”. Features learning and opportunities on-line learning process in a virtual environment on a platform Moodle. Features educational styles of students in the context of the theory D. Kolb. Analysis of learning styles and stages of the learning cycle of the students at the Technical University. From the educational benefits of student to successful methods of interaction in the learning environment, student-teacher.

дистанційне навчання, супровід навчального процесу, навчальні стилі, фази навчального циклу, distance learning, support the learning process, learning styles, learning phase of the cycle

Бущак Г. А. Можливості віртуального навчального середовища та навчальні стилі студентів / Г. А. Бущак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2013. – № 775 : Інформатизація вищого навчального закладу – С. 83–89. – Бібліографія: 6 назв.