Синтез α-аміновмісних пероксидів

Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Досліджено методи одержання деяких α-амінопероксидів, в яких вихідними аміновмісними є первинні аміни ароматичного ряду: анілін, α-нафтиламін, 4, 4’-диамінодифеніл. Як пероксидну складову використовували трет.-бутилпероксиметанол. Крім того, в даній статті описано метод одержання деяких пероксидів з кетазину. The methods of formation some α-amino-peroxides were investigated. Primary amines of aromatic row were used how the original amines. To wit: aniline, α-naphthylamine, 4, 4’-diaminodiphenyl. t-Butyl peroxymetanol was used how peroxidic agent. Besides in this article the method of formation some peroxides from ketazine is described.

Федорова В. О. Синтез α-аміновмісних пероксидів / В. О. Федорова, Н. О. Бутиліна, Л. В. Долинська // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 395 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 44-47. – Бібліографія: 4 назви.