Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджували залежність властивостей полімерних сумішей на основі надвисокомолекулярного поліетилену від складу компонента. Показано, що залежності фізико-механічних і реологічних властивостей зразків від складу суміші мають складний характер, який визначається неоднорідністю системи. The dependence of the properties of polimer mixtures on based high molecule polyethylene from the contents composition was investigated. The dependences of physico-mechanical and rheological properties of samples on the composition of the blend are shown to have a complicated character due to heterogeneity of the system.

Курило М. С. Аномально великі відхилення від адитивності в залежностях склад – властивості в сумішах на основі надвисокомолекулярного поліетилену / М. С. Курило, В. М. Земке, О. В. Суберляк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 447 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 74–78. – Бібліографія: 8 назв.